Společnost Služba pneu spol. s r. o. vznikla v roce 1991 pod vedením pana Kleinera a pana Nováka. Za 21 let vybudovali silnou a stabilní společnost s pevnou pozicí na trhu. Dnes zde najdete pneuservis, autoservis, opravnu pneu a bistro.

Hlavní náplní společnosti byl prodej pneumatik zejména značek Michelin, Continental, Mitas a Barum. Známé jsou také opravy pneumatik nejenom osobních a nákladních, ale hlavně opravy velkých zemědělských a průmyslových pneu. Specializací pak byly montáže a demontáže EM pneu pro těžební a stavební techniku, a to i přímo u zákazníka. Důležité je také zmínit vlastní výrobu pneumatik Kudrnáč na vozy veterány.

V květnu roku 2013 společnost odkoupila rodina Hebnarova a změnil se název firmy na Hebnar pneu Tovéř s. r. o. Rodina Hebnarova se v oboru gumařství pohybuje od roku 2003. Nasbírané zkušenosti z velkoobchodu nyní využíváme k ještě lepším službám a prodeji našim zákazníkům v Tovéři. Spolu s původním, odborně vyškoleným personálem, chceme společnost dál rozvíjet. Naším cílem je rozšířit klientelu, nabízet nejenom prémiové značky pneu, ale také cenově dostupnější, prověřené značky z ekonomické kategorie, se kterými máme letité zkušenosti. Jedná se o pneumatiky značek Doublecoin, Westlake/Goodride, Satoya, Sunfull, Agate, Tyrex, Barkley, Doublestar, Fullrun, Roadmax, Annaite, Triangle, Galaxy, Armpower, Hengtar, Voltyre, Rosava, Kama, Omsk a Belshina.

Budeme rádi, když se na nás kdykoliv obrátíte. Poradíme Vám se správným výběrem pneumatik a zajistíme kvalitní servis.

Těšíme se na Vás,

Hebnarovi & tým pracovníků Hebnar pneu Tovéř s. r. o.